Úřad práce Benešov, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Benešov
Požadovaná profese:

Okresní manažer/ka - obor kosmetika

  Obchodní zástupci (33220)
Pracoviště a kontakty
  Firma: ETERNITIS s.r.o., IČ 29114969
  Pracoviště: Benešov,, Masarykovo náměstí 1, Benešov
  Komu se hlásit: Jana Martanová, e-mail: job(a)studio.cz, adresa: náměstí T. G. Masaryka 546/16, 30100 Plzeň 1
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Pružná pracovní doba
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 1.7.2014
Poznámka k volnému místu: Pro naši společnost hledáme vhodnou adeptku / vhodného adepta na pozici manažerky / manažera pro okres Benešov.
POPIS POZICE:
- Statut výhradního obchodního zástupce v daném okrese
- Vytvoření okresního zastoupení
- Vybudování lokálního firemního kosmetického studia
Akviziční činnost:
- o vytváření stabilní základny koncových zákazníků
- o vytvoření týmu asistentek-poradkyň pro firemní kosmetické studio
- o vytvoření sítě partnerských kosmetických salónů pracujících se značkou JAFRA
- Odpovědnost za prodej v daném okrese
- Trénink, koučování a motivace obchodního týmu
NABÍZÍME:
- Perspektivní práce pro zaběhnutou značku na trhu
- Výhradní působnost v okrese
- Nejvyšší ohodnocení v oboru na trhu s přímou vazbou na výsledky práce
- Možnost profesního růstu a prostor pro realizaci vlastní kariéry
- Pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností Požadavky na zaměstnance:
- Praxi v obchodní činnosti, v kosmetické oblasti výhodou
- Zkušenosti s vedením lidí
- Příjemný vzhled - Schopnost motivovat tým
- Komunikační a prezentační dovednosti
- Vysoké pracovní nasazení
- Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu
- Nástup nejlépe ihned

Zájemci hlaste se, prosím, výlučně zasláním CV na e-mailovou adresu: job@studio.cz.

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Benešov

Strážce v obleku Sázava - HPP i brigáda
Detektiv - Vlašim
Preventista/ka/ Evaluátor/ka/ Analytik/čka
Ředitel/ka příspěvkové organizace - Mateřské školy Petroupim
Vedoucí servisu
řidič sk. C Měchnov
skladník
Uklízeč + drobné mechanické práce
Autoelektrikář - diagnostik
Svářeč junior
Zámečník junior
Učitel/ka Ma - F na II. st. ZŠ
manažer nákupu
Obchodně technický konzultant
Technik
zdravotní sestra s registrací
Asistent/ka - možná též profesní kvalifikace asistent/ka,sekretář/ka kód 62-008-M
skladník + řidič B
strážný na Konopišti

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Benešov